wtorek, 31 maja 2016

Kochani Witajcie.
Na początku chciałabym Was przeprosić i to bardzo. Post z nową stylizacją miał się pojawić ale niestety pogoda...ciągle pada i nie mam warunków do wykonania zdjęć. Możecie być pewni, że jak pogoda będzie odpowiednia na pewno pierwsze, co zrobię to te zdjęcia, na które tak czekam i mam nadzieję, że wy też.

 Dziś chciałabym napisać o czymś co byłoby warte waszej uwagi i znalazłam taki temat.
Czy wierzycie w to, że gdzieś tam na świecie czeka na nas nasza druga połówka? Ta która da nam najwięcej szczęścia? Niektóre osoby szukają miłości na siłę, ale myślę, że prawdziwej miłości nie można zaznać od tak. Miłość przyjdzie sama w odpowiednim momencie. Najmądrzej robią te osoby, które nie czekają na miłość, bo wiedzą, że ta chwila czeka każdego z nas, nawet w najmniej oczekiwanym czasie, bo nigdy nie możemy spodziewać się tego co czeka nas w przyszłości. Czasami planujemy sobie pewne rzeczy, a dosyć często one się zmieniają. Należy żyć chwilą, nie planować niczego. Cieszyć się z najmniejszych rzeczy. Okazuje się często, że drobnostka jest cenniejsza, niż najdroższy prezent świata.
Może kilka cytatów? Oczywiście, że tak.Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy.                                                                                                                      ,,Nic dwa razy" W. Szymborska

Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.
                                                                                                                             
                                                                                                                                    Vincent van Gogh
Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku.                                                                                                                                 


                                                                                                       "Mały książę" A. de Saint-Exupéry


 ...ten, kto kocha naprawdę, kocha w milczeniu, uczynkiem, a nie słowami.

                                                                                                               ''Cień wiatru''  Carlos Ruiz Zafón